Rekrutacja 2019/ 2020

Nagradzamy Rodziców obecnych Casperków. Poleć nasze Przedszkole a otrzymasz prezent. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej (tel. 513 727 291) lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego umieszczonego obok. Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy.

KARTA ZGŁOSZENIA Dziecka na przyszły rok przedszkolny 2019 / 2020

 

Bogactwo zajęć dodatkowych

Zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne.

Darmowe programy

„Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie”.

Czyste Przedszkole

Jako jedyni w Regionie przystąpiliśmy do Programu „Czyste Przedszkole”. W procesie ozonowania powietrza z pomieszczeń placówki usuwane są wirusy, grzyby i bakterie. Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Nasze Dzieci przebywają w zdrowszym otoczeniu. Więcej na stronie www projektu www.CzystePrzedszkole.pl

Korzyści wszystkich Casperków

Z dotacji kupiliśmy wiele gier edukacyjnych, zabawek, sprzętów oraz opłacamy pracę specjalistów. Oto kilkadziesiąt z setek pozycji wniosku 🙂

Gry edukacyjne dla Dzieci
Słuchowiska z bajkami
Piłki gimnastyczne
Hula hop razy wiele
Gry logopedyczne
Cymbałki
Tamburyny
Bębenki
Niezbędniki plastyczne dla Przedszkolaków
Pojemnik na przybory
Klocki drewniane
Samochody wywrotki
Samochody strażackie
Samochody betoniarki
Samochody koparki
Samochody inne
Traktory
Lalka – wiele rodzai
Domki dla lalek
Zestawy młodego lekarza
Zabawki kuchnie
Warsztaty młodego mechanika
Laptop
Kolejny magnetofon i odtwarzacz CD
… a oprócz tego: Stoły, Krzesła Dziecięce, Zestawy meblowe, Regały, Leżaczki i nową szatnię
… oraz wiele innych 🙂

Integracja

Zupełnie bezpłatnie

Zapraszamy Rodziców Dzieci mających orzeczenie o niepełnosprawności będących w wieku 3-4 latek. Pobyt tych Dzieci oraz uczestnictwo we wszystkich zajęciach są zupełnie bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu Rodziców Dzieci niepełnosprawnych ruchowo, Dzieci ze spectrum zaburzeń autystycznych, Dzieci z poważną wadą genetyczną, Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, Dzieci z cukrzycą i niedosłyszące. Zadzwoń do Casperka by poznać pełną listę niepełnosprawności.

Więcej