Rekrutacja 2018/ 2019

wola skromowska, Przedszkole Casper, rekrutacja, Casper, Kock przedszkole

Zgłoś Dziecko do 31.05.2018 roku, a otrzymasz prezent 🙂 Zadzwoń by dowiedzieć się więcej (tel. 513 727 291) lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego umieszczonego obok. Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy.

KARTA ZGŁOSZENIA Dziecka w wieku 3-4 latek / na obecny rok przedszkolny

KARTA ZGŁOSZENIA Dziecka na przyszły rok przedszkolny 2018 / 2019

Bogactwo zajęć dodatkowych

Zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne.

Darmowe programy

„Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie”.

Czyste Przedszkole

Jako jedyni w Regionie przystąpiliśmy do Programu „Czyste Przedszkole”. W procesie ozonowania powietrza z pomieszczeń placówki usuwane są wirusy, grzyby i bakterie. Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Nasze Dzieci przebywają w zdrowszym otoczeniu. Więcej na stronie www projektu www.CzystePrzedszkole.pl

Korzyści wszystkich Casperków

Z dotacji kupiliśmy wiele gier edukacyjnych, zabawek, sprzętów oraz opłacamy pracę specjalistów. Oto kilkadziesiąt z setek pozycji wniosku 🙂

Gry edukacyjne dla Dzieci
Warsztaty młodego mechanika
Laptop
Kolejny magnetofon i odtwarzacz CD
… a oprócz tego: Stoły, Krzesła Dziecięce, Zestawy meblowe, Regały, Leżaczki i nową szatnię
… oraz wiele innych 🙂

Zupełnie bezpłatnie

Zapraszamy Rodziców Dzieci mających orzeczenie o niepełnosprawności będących w wieku 3-4 latek. Pobyt tych Dzieci oraz uczestnictwo we wszystkich zajęciach są zupełnie bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu Rodziców Dzieci niepełnosprawnych ruchowo, Dzieci ze spectrum zaburzeń autystycznych, Dzieci z poważną wadą genetyczną, Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, Dzieci z cukrzycą i niedosłyszące. Zadzwoń do Casperka by poznać pełną listę niepełnosprawności.