Przedszkole w Woli i w Kocku

Oceń nas

Atuty Casperka

Doprecyzujmy 🙂 Casperek mieści się w super budynku szkoły w Woli Skromowskiej (kilka kilometrów od Kocka). Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z całego regionu. Zalety placówki w punktach 🙂

1. Budynek, w którym znajduje się przedszkole spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej.
  2. Lokalizacja budynku sprzyja łatwemu dojazdowi i parkowaniu.
  3. Przedszkole jest całkowicie dostosowane do potrzeb i wymagań Dzieci.
  4. Casper posiada przestronne, kolorowe sale i nowoczesne łazienki.
  5. Wszystkie mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadają certyfikat bezpieczeństwa.
  6. W przedszkolu podawane są zdrowe i domowe posiłki, spełniające normy żywienia zbiorowego i oparte o autorki program Casperka.
  7. Do dyspozycji przedszkola jest bogato wyposażony plac zabaw.
  8. Przedszkole zapewnia opiekę Dzieciom już od 1,5 roku . Jest otwarte w godzinach od 7 do 16.30. Funkcjonuje przez 12 miesięcy w roku.
  9. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspiera się nowatorskimi metodami pracy oraz zapewnia Dzieciom poczucie bezpieczeństwa i rodzinną atmosferę.
  10. Stwarzamy warunki do rozwijania zainteresowań Dzieci. W swojej ofercie przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego, religii, rytmiki, zajęcia taneczne oraz zajęcia logopedyczne.
  11. Wychowankowie przedszkola biorą udział w licznych konkursach, przeglądach i imprezach organizowanych przez nasze przedszkole i inne placówki.
  12. Ponadto są organizowane dni otwarte i zajęcia adaptacyjne.
  13. Realizujemy ciekawe dla Dzieci projekty i programy.
  14. Spełniamy oczekiwania Rodziców i staramy się realizować ich sugestie / Przedszkole w Kocku

Zabytki Kocka / Przedszkole w Kocku