Księga Kucharska – październik

Księga Kucharska – październik

5/5 (4)

Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

Nasze Dzieła

Uczestnicy: grupa starszaków oraz grupa żłobkowa.
Sałatka Owocowa „Witaminka”

1 Winogrono
3 jabłka
3 gruszki
2 pomarańcze
5 średniej wielkości śliwek
sok z cytryny
bita śmietana

Wszystkie owoce dokładnie opłukać. Jabłka i gruszki kroimy w kostkę, skrapiamy sokiem z cytryny aby nie ściemniały, Pomarańcze obieramy, kroimy w większą kostkę. Ze śliwek usuwamy pestki kroimy w większe kawałki. Wszystkie owoce mieszamy w dużej misce, dodajemy winogrono. Nakładamy porcje na talerzyki, które dekorujemy bitą śmietaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *