Księga Kucharska – luty

Księga Kucharska – luty

5/5 (2)

Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

Nasze Dzieła

Wiosenne kanapeczki

Składniki:

bułka paryska

masło

ulubiona wędlina

pomidor

żółta i czerwona papryka

sałata

ogórek zielony

jaka ugotowane na twardo

szczypiorek

pietruszka

Bułkę pokroić, kanapeczki posmarować masłem. Wszystkie warzywa dokładnie umyć, ogórka obrać. Jajka obrać ze skorupek. Wszystkie składniki pokroić i ułożyć na talerzu, na drugim talerzu ułożyć bułeczki. Każdy indywidualnie może utworzyć swoje ulubione wiosenne kanapeczki dobierając samodzielnie składniki.

Smacznego:)

 

  • dziewczynka - kanapki - księga kucharska, Casper, Wola Skromowska, przedszkole, żłobek, Kock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *