Księga kucharska – kwiecień

Księga kucharska – kwiecień

Oceń nas

Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

Nasze Dzieła

Wiosenka – wiosenna sałatka

Składniki:

mix sałat

pomidorki koktajlowe

ogórek zielony

szczypiorek

cytryna

sos do sałatek koperkowo-ziołowy

woda

Wszystkie warzywa należy dokładnie umyć. Do miski dodajemy sałatę oraz pokrojone na pół pomidorki. Następnie należy obrać i pokroić ogórka, którego dodajemy do sałatki. Całość posypujemy szczypiorkiem, kropimy sokiem wyciśniętym z cytryny. Sos rozrabiamy z wodą, polewamy nim całe danie. Odstawiamy w chłodne miejsce na 15 minut aby wszystkie składniki się ze sobą dobrze połączyły.

Smacznego 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *