Przedszkole w Woli Skromowskiej ­čÖé – Plan dnia

6.30 ÔÇô 8.00 ÔÇô Schodzenie si─Ö Dzieci do przedszkola; Zabawy s┼éu┼╝─ůce realizacji pomys┼é├│w i indywidualnych zainteresowa┼ä Dzieci;
Gry i zabawy dydaktyczne, konstrukcyjne, tematyczne i badawcze; Rozmowy w oparciu o ilustracje, ─çwiczenia s┼éuchowe, gramatyczne; Prace porz─ůdkowe w sali.

8.00 ÔÇô 8.30 ÔÇô Zabawy wg zainteresowa┼ä Dzieci, praca indywidualna z Dzie─çmi.

8.30 ÔÇô 9.00 ÔÇô Czynno┼Ťci higieniczno-porz─ůdkowe, przygotowanie do ┼Ťniadania.

Wi─Öcej

Godziny posiłków

9.00 ÔÇô 9.30┬á ┬á┬á┬á ┬á┬á┬á ┬á┬á┬á ┼Ťniadanie

11.30 ÔÇô 12.30 ┬á┬á┬á ┬á┬á┬á ┬áobiad

14.00 ÔÇô 14.20 ┬á┬á┬á ┬á┬á┬á ┬ápierwszy podwieczorek

15.00 ÔÇô 15.30 ┬á┬á┬á ┬á┬á┬á ┬ádrugi podwieczorek

Przedszkole w Woli Skomorowskiej ÔÇ×CASPERÔÇŁ ÔÇô programy

• ÔÇ×Kocham przedszkoleÔÇŁ autorzy: Miros┼éaw Anna Pleskot, Agnieszka Staszewska-Mieszek,
  • ÔÇ×Edukacja przez ruchÔÇŁ autor: prof. Dorota Dziamska.

Przedszkole w Woli Skromowskiej ÔÇ×CASPERÔÇŁ pracuje r├│wnie┼╝ na programach napisanych przez naszych Nauczycieli

• ÔÇ×Ekologia z CasperkiemÔÇŁ;
  • ÔÇ×Poznaj ┼Üwiat z CasperkiemÔÇŁ┬áÔÇô program dla grupy ┼╝┼éobkowej;
  • ÔÇ×Casperki m├│wi─ů ┼éadnieÔÇŁ┬áÔÇô program wspomagania mowy Dzieci 3-letnich;
  • ÔÇ×Grunt to zdrowieÔÇŁ ÔÇô program dla Dzieci w wieku 5 i 6-letnich;
  • ÔÇ×Adaptacja Dziecka do PrzedszkolaÔÇŁ┬áÔÇô program adaptacyjny Casperka;
  • ÔÇ×Kraina Emocji w CasperkuÔÇŁ;
  • ÔÇ×Uzdolniony CasperekÔÇŁ;
  • ÔÇ×Jestem Polakiem, jestem PrzedszkolakiemÔÇŁ;
  • ÔÇ×Casperki znaj─ů, wiedz─ů, potrafi─ůÔÇŁ ÔÇô program wspomagaj─ůcy rozw├│j kompetencji poznawczych i sprawno┼Ťci motorycznej Dzieci w przedszkolu.

Od tego roku przedszkolnego Casperki wezm─ů udzia┼é w zaj─Öciach kulinarnych. W ostatnim tygodniu ka┼╝dego miesi─ůca Dzieci stworz─ů przepis na podwieczorek, kt├│ry przygotuj─ů. Zdj─Öcia potraw oraz same przepisy umie┼Ťcimy na profilu Facebook. Rodzice Casperk├│w b─Öd─ů mogli zag┼éosowa─ç na najlepszy przepis, kt├│ry zostanie umieszczony w ksi─ů┼╝ce kucharskiej pt.: „Gotuj z Casperkiem”.

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA PRYWATNEGO

ÔÇ×CASPERÔÇŁ

DRODZY RODZICE,

Zapraszamy do zapoznania si─Ö z now─ů podstaw─ů programow─ů wychowania przedszkolnego. Rozporz─ůdzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego (…) wskazuje:

• Cel wychowania przedszkolnego,
  • Zadania wychowawczo profilaktyczne przedszkola,
  • Efekty realizacji zada┼ä w postaci cel├│w osi─ůganych przez Dzieci na zako┼äczenie wychowania przedszkolnego.

Znajomo┼Ť─ç podstawy przez Rodzic├│w s┼éu┼╝y optymalizacji pracy z Dzie─çmi w przedszkolu.

Wi─Öcej

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[ÔÇÜGoogleAnalyticsObjectÔÇÖ]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’scriptÔÇÖ,’https://www.google-analytics.com/analytics.jsÔÇÖ,’gaÔÇÖ);ga(ÔÇÜcreateÔÇÖ, ÔÇÜUA-90568817-4ÔÇÖ, ÔÇÜautoÔÇÖ);ga(ÔÇÜsendÔÇÖ, ÔÇÜpageviewÔÇÖ);</script>