Karty zgłoszeń Dziecka i regulamin

Zgłoszenie Dziecka może nastąpić w każdym miesiącu roku. Jeśli doceniasz procedury bezpieczeństwa, zajęcia które nas wyróżniają, czy fakty że Dzieci uczą się nowych rzeczy oraz są wyśmienicie przygotowane do szkoły podstawowej (cytaty z opinii Rodziców) prosimy kliknij by otworzyć:

KARTĘ ZGŁOSZENIA Dziecka na przyszły rok przedszkolny 2018 / 2019

KARTĘ ZGŁOSZENIA Dziecka w wieku 3-4 latek / obecny rok przedszkolny

KARTĘ ZGŁOSZENIA Dziecka w wieku 3-4 latek / obecny rok przedszkolny / Zajęcia dodatkowe

REGULAMIN uczestnictwa w projekcie

Po wypełnieniu kart prosimy przynieś je do Casperka lub wyślij skan na adres kamila@przedszkolecasper.eu

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-4’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>